Schönstattské rodiy v Bozkově - Misionáři Saletini v České Republice

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Schönstattské rodiy v Bozkově


Setkání 4. kurzu Svazu schönstattských rodin v Bozkově

Ve dnech 4. - 6. března 2011 se uskutečnilo setkání našeho společenství na faře v Bozkově. Společenství je součástí Schönstattského hnutí, což je hnutí založené v roce 1914 v malém německém městečku Schönstatt v Porýní P. Josefem Kentenichem. Zahrnuje řadu společností jak pro kněze, tak i pro laiky. Je to hnutí apoštolské, výchovné a mariánské.

Bozkovského setkání se zúčastnilo všech sedm rodin, které patří do našeho společenství, dále doprovázející rodina a také sestra Anna Krejčířová a páter Ladislav Štefek, kteří jsou naším duchovním vedením. Stejně jako na každém z našich víkendových setkání i zde jsme měli poměrně nabitý program, měli jsme přednášky i diskuze na různá témata, možnost duchovních rozhovorů i svátosti smíření. Sobotní mši svatou jsme slavili na faře v kapli, nedělní pak v bozkovském kostele. Svůj program měly v době přednášek i naše děti, o které se staralo pět mladých lidí.

Během celého našeho pobytu jsme se na bozkovské faře cítili velmi hezky a „jako doma“, otec Kryštof se o nás úžasně staral a svým vstřícným přístupem nám zde vytvořil velice milé, příjemné prostředí, za což mu chceme moc poděkovat. Naše poděkování patří také paní Barboře Kurfiřtové, která nám navařila výborné obědy!
     Setkání v Bozkově se všem rodinám moc líbilo a již nyní máme naplánován další „bozkovský“ víkend!


Hana a Aleš Zahradníkovi

© Misionáří Saletini
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky